Yüksek Doz IV C Vitamini Takviyesi

C vitamininin birçok faydası vardır. Yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal işlevi için gereklidir. Cilde elastikiyet ve destek veren kollajen oluşumunu artırır. Enerji metabolizmasını destekler, hücreleri oksidatif stresten korur ve yorgunluğu azaltır. Bir anti-viral ve anti-oksidan olarak bağışıklık sistemi için bir güçlendirici olarak çalışır.

C vitamininin beyindeki nörotransmiter seviyelerini de yükselttiği düşünülmektedir. Ağızdan alınması güvenli olan C vitamini miktarının sınırları vardır, bu da IV tedavisinin devreye girdiği yerdir. Damardan kan dolaşımına doğrudan infüze edilerek çok daha yüksek dozlarda C vitamini vermek mümkündür.

C Vitamini IV tedavisi özel sağlık sorunları için asla geleneksel tıbbi tedavinin yerini alamaz.

Bununla birlikte, tıbbi tedavi gören ve vücudun besin seviyelerini yüksek oranda tüketen birçok hastaya destek olmaktadır.Kanser hastalarında kemoterapi ile veya palyatif tedavilere destek olarak da uygulanabilmektedir. Bu konuda ilgili bilimsel makalelerden örneklere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30967651
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30711954

Bu takviyeler, yalnızca bir doktor tarafından uygulanması gereken reçeteli ilaçları içerir. Muayene ve gerekli görüldüğü takdirde yapılacak tetkiklerden sonra uygulanmalıdır.

RANDEVU ALIN

Dilerseniz Biz Sizi Arayalım