Temel Vitamin ve Mineral IV Takviyesi

Eksik olan vitamin ve mineral seviyenizi artırmayı amaçlamaktadır. Vücudunuzu serbest radikallerin neden olduğu zararlardan korur, doğal yaşlanma sürecini yavaşlatır. Yaşlandıkça düşen kollajen seviyelerinin artmasına yardımcı olur.

ANTIOKSIDANLAR

Antioksidanlar, hem kozmetik amaçla hem de hastalıklarla savaşmaktan, panzehir olarak hareket etmeye kadar türlü yetenekleri olduğu için ‘moda sözcük’ haline geldi. Oksidasyon reaksiyonları serbest radikaller açığa çıkararak vücuda birçok yönden zarar verir. Bu durum stres, çevre kirliliği, alkol, sigara ve kötü beslenme ile şiddetlenebilmektedir.

Yaşlanma sürecini hızlandırmanın yanı sıra ciddi sağlık durumlarının gelişmesinde de serbest radikaller suçlanmaktadır.

Antioksidanlar, serbest radikallerin neden olduğu hasara karşı vücudun doğal savunma mekanizmasıdır ve IV takviyemiz, bu temel vitamin ve mineral seviyenizi artırmayı amaçlamaktadır.

Takviyemizdeki temel bileşenler güçlü antioksidanlar Alfa-Lipoik Asit, C ve E vitaminleri ve selenyum mineralidir. C vitamininin, hücrelerin ve DNA’larının hasar görmesini ve mutasyonunu önlemede etkili bir rol oynadığı bulunmuştur. Gerekli görülürse Glutatyon da eklenebilmektedir.

İçerik: Alfa lipoik asit, C vitamini, E vitamini ve glutatyon.

Bu takviyeler, yalnızca bir doktor tarafından uygulanması gereken reçeteli ilaçları içerir. Muayene ve gerekli görüldüğü takdirde yapılacak tetkiklerden sonra uygulanmalıdır.

RANDEVU ALIN

Dilerseniz Biz Sizi Arayalım