Saç Canlılığı Takviyesi

Foliküler canlılık ve saçlarda güçlenme için gerekli olan vitamin ve mineral kokteylidir. Saç sağlığını hücresel düzeyde artırır. Hem erkeklerde hem de kadınlarda hormonal dengeyi destekler.

SAÇINIZI YENIDEN CANLANDIRMAK

Kadınların ve erkeklerin saçlarına önem vermeleri şaşırtıcı değildir. Saç üretim döngüsü, sürekli bir yenilenme ve dökülme sürecidir. Terapi iki bölümden oluşur; ilki kalsiyum glukonat, demir, potasyum klorür, magnezyum glukonat ve B vitamin kompleksi içerir. İkincisi Biotin (B7), B12 ve çinkoyu içerir.

Kalsiyum seviyeleri, vücuttaki hormonal değişikliklerden doğrudan etkilenir. Bu nedenle saçlarındaki değişikliklerden muzdarip menopoz dönemindeki kadınların genellikle kalsiyum eksikliği yaşadıkları tespit edilmektedir.

Demir, saç hücresi protein üretimi için elzemdir. İkinci infüzyon torbası Biotin (B7), B12 ve çinko içerir. Bunlar saç üretim döngüsü sırasında meydana gelen hücre DNA sentezi için gereklidir. Çinko, kepek problemi ile baş etmemize de yardımcı olur.

İçerik: Kalsiyum, demir, potasyum, magnezyum, B vitamin kompleksi, çinko ve biotin.

Bu takviyeler, yalnızca bir doktor tarafından uygulanması gereken reçeteli ilaçları içerir. Muayene ve gerekli görüldüğü takdirde yapılacak tetkiklerden sonra uygulanmalıdır.

RANDEVU ALIN

Dilerseniz Biz Sizi Arayalım