Otoimmün Takviyesi

Otoimmün bozukluklarda ve süreçlerde bağışıklık sistemini desteklemek için formüle edilmiştir.

B12 vücudun sinirlerini ve kan hücrelerini sağlıklı tutmaya yardımcı olur. Ayrıca DNA’nın yapılmasına yardımcı olur. Eksikliği anemi, yorgunluk, halsizlik, nefes darlığı, kalp çarpıntısı, soluk cilt, sindirim sistemi ile ilgili sorunlar, uyuşukluk, depresyon, kas güçsüzlüğü, görme kaybı, hafıza kaybı gibi sorunlara neden olabilir.

Glutatyon, görme duyusunu, bağışıklık sistemini güçlendirmede, karbonhidratları enerjiye, sağlıklı cilde yardımcı olma ve aterosklerozu engelleyebilecek oksitlenmiş yağların birikmesini önlemede çok önemlidir. Vücudun en bol doğal antioksidanıdır ve “antioksidanların annesi” olarak anılır.

Magnezyum, enerji üretimi, kas kasılması, kan basıncının düzenlenmesi, protein oluşumu, DNA üretimi ve sinir iletimi gibi çok çeşitli alanlarda gereklidir.

Normal potasyum, fosfor, kalsiyum, adrenalin ve insülin seviyelerinin korunmasına yardımcı olur ve güçlü kemikler, dişler ve sağlıklı bir kalpten sorumludur.

Selenyum, vücudun en önemli antioksidanı olan glutatyonun sentezi için kritik öneme haizdir. Hücre hasarına yol açan molekülleri etkisiz hale getirir.

C vitamini, suda çözünür bir vitamin ve güçlü bir antioksidandır. Kemikler, kan damarları, cilt ve bağ dokusunun sağlığına yardımcı olur. Güçlü bir bağışıklık sistemi, hipertansiyonun önlenmesi, sağlam bir ruh hali, yaraların daha hızlı iyileşmesine yardımcı olma, kalp hastalıklarını önleme ve kurşun toksisitesiyle mücadelede yer alır.

Çinko, sağlıklı bir bağışıklık sistemi için gerekli olan eser elementtir. Çinko eksikliği kişiyi hastalıklara karşı daha duyarlı hale getirebilir.

Bu takviyeler, yalnızca bir doktor tarafından uygulanması gereken reçeteli ilaçları içerir. Muayene ve gerekli görüldüğü takdirde yapılacak tetkiklerden sonra uygulanmalıdır.

RANDEVU ALIN

Dilerseniz Biz Sizi Arayalım