Nöral Terapi

Nöralterapi, regülasyon (düzenleme) tedavisidir.

Hücrelerin, iç ortamının ve çevresiyle etkileşimlerin korunması, bozulunca yeniden düzenlenmesi sağlanır.

Hücrelerin, iç ortamının ve çevresiyle etkileşimlerin korunması, bozulunca yeniden düzenlenmesi sağlanır. Tanı koydurucu ve tedavi amacıyla, tek başına ya da tamalayıcı olarak uygulanır.

Lokal anestezik kullanılarak otonom sinir sisteminin uyarılması ya da uyarının engellenmesi ile bozulmuş doku ve organ perfüzyonlarının yeniden düzenlenmesi sağlanır.

Ağrı ve başka pek çok hastalığın tedavisi için, dokulara, otonomik ganglionlara, sinir bölgelerine, akupunktur noktalarına, yara yerlerine ve tetik noktalarına lokal anesteziklerin enjeksiyonu yapılır. Burada enjeksiyonların bölgesel etkilerinin yanında sinirsel, hormonal, hücresel ve psişik olarak sistemik etkiler de görülmektedir. Bu yüzden sadece kas iskelet sistemine ait ağrı ve hastalıklarda değil aynı zamanda bağışıklık sistemine ait hastalıklar, kalp, akciğer ve damar problemleri, ürogenital sistem rahatsızlıkları, allerjik hastalıklar, sinir sistemine ait bozukluklar, baş, boyun bölgesi hastalıkları ve iç organlara ait sayısız hastalık için başarıyla uygulanmaktadır.

Ağrılara, strese ve yorgunluğa elveda demeye hazırlanın!

RANDEVU ALIN

Dilerseniz Biz Sizi Arayalım