Myers Kokteyli

Sağlıklı bir vücut, sağlıklı bir bağışıklık sistemine bağlıdır. Vücudunuzu ve zihninizi ne kadar yorsanız da, enerji seviyelerini korumanıza yardımcı olur. Birçok sağlık sorunu için geleneksel tıbbi tedavi görenler tarafından çok değerli bulunmaktadır.

MYERS KOKTEYLİ İLE YENİDEN CANLANDIRMAK

Genelde sağlıklı olsanız bile, bağışıklık sisteminizde veya enerji seviyelerinizde desteğe ihtiyaç duyuyorsanız veya rahatsızlıklarınız için tamamlayıcı bir tedavi arıyorsanız, çare Myers Kokteyli. Orijinal IV tedavisi, ağızdan alınabilecek olandan daha yüksek konsantrasyonlarda değerli besinleri ve vitaminleri birleştirerek zihin, beden ve ruhun tamamen gençleştiğini hissedersiniz.

Myers Kokteylindeki vitaminler doğal antihistaminikler gibi çalışır ve sağlıklı bir bağışıklık sisteminin anahtarıdır. Hastalar ayrıca, atletik performansı arttırmak için Myers Kokteylinden faydalanmaktadırlar.

Otuz yılı aşkın bir süredir, çok çeşitli sağlık sorunları için tedavi görenlerin yanı sıra genel sağlıklarını ve performanslarını artırmak isteyenler tarafından da tamamlayıcı bir terapi olarak kullanılmaktadır.

İçerik:B2 Vitamini (Riboflavin-5-Fosfat), B5 Vitamini (D-Panthenol), B1 Vitamini (Tiamin-HCL), B3 Vitamini (Nikotinamid), B12 Vitamini (Hidroksokobalamin), B6 Vitamini (Piridoksin-HCL), Magnezyum, C vitamini, Folik asit ve kişiye özel takviyeler.

Bu takviyeler, yalnızca bir doktor tarafından uygulanması gereken reçeteli ilaçları içerir. Muayene ve gerekli görüldüğü takdirde yapılacak tetkiklerden sonra uygulanmalıdır.

RANDEVU ALIN

Dilerseniz Biz Sizi Arayalım