IV Takviyeler

IV Takviyeler ile vücudunuzdaki eksikleri tamamlayın!

IV Takviyeler, son yıllarda stres ve yoğun çalışma düzenine sahip çalışanlardan, patronlara, sporculardan, sağlık tedavilerine destek isteyen hastalara, dinç bir yaşam isteyenlerden, sağlıklı ve fit bir yaşam tarzını benimseyen bireylere kadar birçok gruptan insana önemli bir alternatif destektir.

IV(İntravenöz) Takviyeler genel olarak bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve daha zinde olmanıza yardımcı olan bir yöntemdir.

Yüksek Doz IV C Vitamini Takviyesi
Myers Kokteyli
IV Curcumin Takviyesi
Temel Vitamin ve Mineral IV Takviyesi
Saç Canlılığı Takviyesi
Enerji Takviyesi
Otoimmün Takviyesi
Anti-Aging (Yaşlanma Karşıtı) IV Takviye

IV Vitamini Takviyelerinin Faydaları Nelerdir ?

İntravenöz (IV) Vitamin takviyelerinin faydaları, vücudunuzun vitaminler, mineraller, antioksidanlar ve amino asitler gibi önemli besinleri alımını etkili bir şekilde artırabilmeleridir. IV Takviyeler bunu, içeriğindeki temel takviyeleri doğrudan kan dolaşımınıza ekleyerek, maksimum emilim için sindirim sistemini atlayarak gerçekleştirir.

Bir Seans IV Takviye Ne Kadar Sürer ?

Çoğunlukla infüzyon süresi 30-60 dakika sürer.

IV Takviyelerin Etkileri Ne Kadar Sürer ?

IV takviyelerden aldığınız etkiler, seçtiğiniz tedaviye ve sağlık durumunuza bağlıdır. Bununla birlikte, göze çarpan etkiler genellikle 2 ila 4 gün arasında sürebilir. IV takviyelerle vücudunuza verilen vitaminler 2 ila 3 haftaya kadar vücudunuzda kalabilmektedir.

Ne Sıklıkta IV Vitamin Takviyesi Almalısınız ?

Ne sıklıkla IV tedavisi almanız gerektiği, çoğunlukla tedaviden ne almak istediğinize bağlıdır. Tedavi öncesi muayene ve gerekli görülen tetkikleri yapıyoruz. Böylece IV tedavimizi bireysel ihtiyaç ve gereksinimlerinizin her birine göre planlamaktayız.
Daha fazla enerji, daha zinde beden, daha genç görünüm, daha güçlü bağışıklık için IV Takviyeler ile tanışın!

RANDEVU ALIN

Dilerseniz Biz Sizi Arayalım