Epigenetik Planlama

Beslenmeniz vücudunuz açısından dengeli mi?

Epigenetik planlama sizi genetik sınırlarınızdan kurtarma potansiyeline sahip olup yeni sağlık imkanları sunmaktadır. Modern yaşam vücudunuzun temel sağlığını etkileyebilen pek çok etkiye sahiptir.

Bunlar arasında gıdalar ve alınan besin takviyeleri de bulunmaktadır.

Ev ve iş yerlerimizde bulunan pek çok çevresel etkiyle birlikte bunlar genel olarak epigenetik olarak adlandırılırlar.

Beslenmeniz genel sağlığınızı ne kadar etkiliyor hiç düşündünüz mü ?

Saç telinden gelen mucize…

Günümüzde bilim insanları genlerimizin büyük oranda çevreden etkilendiğini ortaya çıkarmıştır ve bu etki kimi durumlarda %98’e kadar çıkabilmektedir. Bu göz kamaştırıcı buluşlar sizi genetik kalıtımınızca kontrol edilmeyen ve kendi kaderinizi kendiniz çizebileceğiniz bambaşka bir yola sevkedebilir.

Artık kişisel epigenetik göstergeleriniz Cell Wellbeing Digital S-Drive sistemi kullanılarak yalnızca 4 saç telinizle 15 dakikadan daha kısa bir sürede sizin için haritalanabilir.

Saçınız kuantum epigenetik düzeyinde birçok kişisel bilgi taşıyan harikulade bir biyo-göstergedir ve bu bilgiler neredeyse hiç kaybolmaz. Saçınızdan alınan örnekler dijital olarak işlenir ve güvenli internet bağlantısı ile Almanya’nın Hamburg kentinde yer alan teknoloji merkezimize gönderilir. Burada oldukça güçlü bilgisayar sistemimiz epigenetik bilgilerinizin uygunluğunu haritalar.

800’den fazla sağlık göstergesi haritalanır, kapsamlı bir rapor ve 90 günlük plana şekil verecek olan çizelgeler ve tablolar oluşturmak için kullanılır.

Sağlıklı yaşamın anahtarı sizin elinizde!

Kişisel raporunuzdan en yüksek verimi alabilmeniz için size gıda ve besin alımı konusunda önerilerde bulunabilecek bir wellness uzmanı ile görüşün.

90 günlük Optimize Sağlık Beslenme Raporu, epigenetik potansiyelinizi açığa çıkarır ve beslenme seçimlerinizi değerlendirme konusunda size yardımcı olur. Ayrıca yaşam biçiminizi ve çevresel kararlarınızı da derinden etkiler.

CELL WELLBEING ANALİZİ

Saçımız, sağlık durumumuz hakkında bilgi sağlayabilir. Burada Cell Wellbeing’de vücudumuzla ilgili olarak toksinler, besinler, vitaminler, mineraller ve daha birçok konu hakkında anında Alman Laboratuarımızdan tam tekmilli bir rapor oluşturabiliriz.

Bir tek saç telimiz vücudumuzun yaşamsal dengelerini korumak için yürüttüğü süreçler hakkında birçok bilgiyi biriktirdiğinden, en etkili biyolojik göstergelerden biri olduğu kanıtlanmıştır.3 cm uzunluğundaki tek bir saç teli, 3-4 aylık birikmiş enformasyon taşır.

Cell Wellbeing epigenetik harirtalama yönteminde, cihazın üzerine konan saç telleri taranarak gerekli veriler toplanır ve ardından şifrelenmiş güvenli bir şekilde Almanya’daki laboratuarımıza gönderilir. İşlem tamamlanınca yarım saat gibi kısa bir sürede kişisel biyolojik haritaya ait raporunuz otomatik olarak geri gönderilir.

Epigenetik potansiyelinizin kilidini açma ve optimum sağlıklı yaşam elde etme zamanı geldi!

RANDEVU ALIN

Dilerseniz Biz Sizi Arayalım