Anti-Aging (Yaşlanma Karşıtı) IV Takviye

Yaşlanmanın birçok belirtisine neden olan serbest radikallerle mücadelede yardımcı olabilir.

GENÇLEŞTİRME

Estetik tedaviler, bir çizgiyi veya bir kırışıklığı başarılı bir şekilde tedavi edebilir, ancak yaşlanma sürecinin neden olduğu hücresel hasarı gidermede başarısız olur. Tüm antioksidanların annesi olarak tanımlanan Glutatyon dahil antioksidanların gücünü kullanarak Yaşlanma Karşıtı IV Takviye, yaşlanmanın birçok belirtisine neden olan serbest radikallerle mücadelede yardımcı olabilir.

Bu karışımdaki diğer önemli bileşenler, cilde elastikiyetini veren kollajen üretimi için gerekli olan temel C vitamini ve B vitamin kompleksini içerir. B vitaminleri ayrıca aşırı kullanıldıklarında veya hasar gördüklerinde kaslarımızı destekler ve onarır ve ayrıca kasların laktik asidi dışarı atmasına yardımcı olur.

Kas ağrılarınız ve sancılarınız varsa, B vitamini eksikliğiniz olabilir. Ayrıca magnezyum, kalsiyum, çinko gibi mineralleri de içermektedir.

İçerik: Magnezyum, kalsiyum, çinko, C vitamini, B vitamin kompleksi ve glutatyon.

Bu takviyeler, yalnızca bir doktor tarafından uygulanması gereken reçeteli ilaçları içerir. Muayene ve gerekli görüldüğü takdirde yapılacak tetkiklerden sonra uygulanmalıdır.

RANDEVU ALIN

Dilerseniz Biz Sizi Arayalım