Ana Antioksidanı Glutatyon

Glutatyon, vücudun “Ana Antioksidanı” olarak bilinir ve doku yenileme ve bağışıklık sisteminizin onarımı ve güçlendirilmesi gibi vücudunuzun birçok işleminde hayati bir rol oynar. Glutatyon, vücuttaki her hücrede bulunan, vücudun en güçlü ve en önemli antioksidanıdır. Glutatyon, hücrelerimizin detoksifikasyonunda, ağır metallerden, toksinlerden ve serbest radikallerden kurtulmada çok önemli bir rol oynar.

Glutatyon takviyesi ile vücudunuzdaki her hücrenin, özellikle karaciğer, kalp, cilt, saç ve tırnakların sağlığını iyileştirmeye yardımcı olarak parlak ve sağlıklı bir ışıltı verir. Vücudunuzdaki Glutatyon seviyelerini artırarak yaşlılık lekeleri de azaltılabilir ve önlenebilir. Glutatyon’un cilt, yaşlılık lekeleri ve kırışıklıklardan kaynaklanan yaşlanma karşıtı etkileri de dikkat çekicidir ve bu en güçlü antioksidandan fayda sağlamayacak çok az şey vardır.

Bu takviyeler, yalnızca bir doktor tarafından uygulanması gereken reçeteli ilaçları içerir. Muayene ve gerekli görüldüğü takdirde yapılacak tetkiklerden sonra uygulanmalıdır.

RANDEVU ALIN

Dilerseniz Biz Sizi Arayalım