Uzm. Dr. Güneş Terzi

Uzman Doktor Güneş Terzi

1973 yılında İzmir’de doğdu. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra, Tıpta Uzmanlık Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalında yaptı.

Sağlık Bakanlığı onaylı Akupunktur Tedavisi Uygulama Eğitimini İstanbul Yeditepe Üniversitesinden, Ozon Tedavisi Eğitimini ise İstanbul Medipol Üniversitesinden aldı.

2003-2019 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanı olarak görev yaptı.

Uzm. Dr. Güneş Terzi, İzmir Tabip Odası, Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği, Resüsitasyon Derneği üyesidir.

Şu an kendi muayenehanemde Akupunktur ve Ozon tedavisi uygulamaktadır.

Uzman Doktor Güneş Terzi

1973 yılında İzmir’de doğdum. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra, Tıpta Uzmanlık Eğitimimi Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalında yaptım.

Sağlık Bakanlığı onaylı Akupunktur Tedavisi Uygulama Eğitimimi İstanbul Yeditepe Üniversitesinden, Ozon Tedavisi Eğitimimi ise İstanbul Medipol Üniversitesinden aldım.

2003-2019 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanı olarak görev yaptım.

İzmir Tabip Odası, Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği, Resüsitasyon Derneği üyesiyim.

Şu an kendi muayenehanemde Akupunktur ve Ozon tedavisi uygulamaktayım.

Uzm. Dr. Güneş Terzi Muayenehanesi

Randevu yada bilgi almak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris lacus ipsum, aliquam vel porta sed, fringilla nec dui. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Aliquam orci neque, molestie vitae varius vel, feugiat ac augue.

© 2020 Dr. Güneş Terzi. Tüm Hakları Saklıdır.
Ozon Tedavisi
Akupunktur
İletişim Bilgisi

0 232 404 69 35
info@gunesterzi.com
Talatpaşa Blv. No: 69, Kat:2, Daire:4,
Alsancak / Konak / İzmir

Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Uzm. Dr. Güneş Terzi’nin web site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.